Home / Büyüler / Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü birbirini tanımayan yalnızca platonik bir bağlantıları olan insanları ya da tanışan fakat bir tarafın diğerini arkadaş olarak gördüğü ilişkilerde sevgiyi karşılıklı hale getirmek amacıyla kullanılan ak büyü sınıfında bir büyüdür. Çok çeşitli şekillerde yapılabilmektedir. Kabala aşk büyüsü, nohutla yapılan aşk büyüsü, gül yaprağıyla yapılan aşk büyüsü ve size sayamayacağım kadar farklı aşk büyüsü çeşitleri vardır. Bütün kültürlerde farklılık gösteren bu büyü çeşitleri aslında aynı amaca hizmet etmektedir. Sadece yapılışları ve kullanılan malzemeler farklıdır.

Aşk Büyüsü genel olarak benim tarafımdan kabala aşk büyüsü olarak yapılmaktadır. Musevi asıllı bir medyum ve büyü uzmanı olduğum için sizlere kabala aşk büyüsü hakkında bilgi vereceğim. Kabalistik sistemde aşk büyüsü yapabilmek için her büyüde olduğu gibi bu büyüde de kişilere ait bilgiler kesinlikle gereklidir. Bu bilgiler kişilerin adları anne adları doğum tarihleri ve fotoğraflarıdır. Bunun yanı sıra eğer mümkünse kişilere ait parçalar (tırnak,et,saç,diş) ya da kişiye ait eşyalar (tarak,gömlek,pantolon) gibi şeyler büyülerde kullanılmaktadır. Büyünün yapılışına gelince ilk önce tarafların fotoğrafları alınarak üzerlerine kişi bilgileri yazılır bu bilgilerin yazılmasında kullanılan kalem ve mürekkep özel mürekkeplerdir. Bunun yanı sıra bilgilerin altına ibranice bir algoritma ile tılsım uygulanır. 2. aşamaya gelindiğinde bilgilerin üzerine yazıldığı fotoğraflar kırmızı gül suyu, beyaz bir tavşanın kanı, Alyssum (kudus otu), Gypsophillia (bahar yıldızı), Cyclamen (meryem ana kandili) gibi bitkilerin karışımından oluşan özel bir karışımla yıkanır ve bu karışımla dolu bir kavanoza konur. Bu işlem hem erkek hem kadın tarafı için uygulanır. 3 gün bu karışımda bekleyen fotoğraflar karışımdan çıkarılır ve özel bir toprak olan Siltli bir toprağa gömülür. Burada 5 gün bekledikten sonra çıkarılır ve işlem sonuçlanmış olur.

Aşk Büyüsü yaptırmak isterseniz medyum saul olarak ben 25 senelik deneyimlerimi sizinle paylaşabilir ve size bu konuda yardımcı olabilirim. Bu yazıyı okuyorsanız iletişim sayfamdan bana ulaşabilir ve sorunlarınızı anlatabilirsiniz.

About medyumsaul

Check Also

Ölüm Büyüsü

Ölüm Büyüsü kara büyülerin en tehlikelileri arasında yer alan büyü herkes kara büyülerin en tehlikelisinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir