Home / Büyüler / Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü adından da belli olacağı üzere seven kişilerin arasında ki bağı kuvvetlendirmek adına yapılan bir büyüdür. Bunun dışında ayrılmak üzere olan, aralarında ki sevgi bağı azalan ya da bir tarafın evlenmek isteyip diğer tarafın evliliğe soğuk baktığı durumlarda yapılan ak büyü sınıfında bir büyüdür. Çoğu insan bunu aşk büyüsü ile karıştırsa da ikisi de farklı amaçlara hizmet eden büyülerdir. Bağlama büyüsü minimum 14 gün maksimum 21 günde sonuç veren bir büyüdür. Her medyum ve büyücü bağlama büyüsü için farklı yöntemler kullanmaktadır. İple bağlama büyüsü, fotoğrafla bağlama büyüsü bunlardan yalnızca 2 tanesidir.

Ben Medyum Saul olarak kabala ilimine hakim bir büyü ustasıyım ve 22 yılını büyülere adamış biri olarak bağlama büyüsünü kabala inanışına göre yapmaktayım. Benim işelmlerim de kişilerin fotoğrafları üzerinden yapılmaktadır. Fotoğraflar üzerine kişilerin bilgileri ve tılsımlı sözler özel bir mürekkep ile yazılmakta olup kabalaya özgü bir işlem olduğu için ibranice dili kullanılmaktadır. İşlemler büyü yapılan kişiye ruhani varlıklar vasıtası ile karşı tarafın bilinç altına işlenmesi sonucu etki etmektedir. Bu şekilde kişi size biat edecek durumda olacak ve sizi karşılıksız ve sadık bir şekilde bağlanacak ve sevecektir.

Bağlama büyüsü son derece etkili bir büyüdür fakat bu büyüyü yaptığını iddia eden bir çok medyum yanlış yöntemler kullanarak hem sizi mağdur etmekte hem duygularınızla oynamakta ve sizi maddi olarakta zarara uğratmaktadır. Bu yüzden bu işi ilim sahibi gerçek medyum ve büyü uzmanlarına yaptırmalısınız. Ben musevi asıllı bir medyum büyü uzmanıyım yaklaşık olarak 25 senedir bu işi yapmakta ve yaptığım büyülerden en iyi sonuçları almaktayım. Bu şekilde işlem yaptırmak isterseniz iletişim sayfamda yazan numaradan bana ulaşabilirsiniz.

About medyumsaul

Check Also

Ölüm Büyüsü

Ölüm Büyüsü kara büyülerin en tehlikelileri arasında yer alan büyü herkes kara büyülerin en tehlikelisinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir