Home / Büyüler / Başarı Büyüsü

Başarı Büyüsü

İnsanlar hayatlarının her alanında başarılı olmak isterler ve bunu bazen kendi emekleriyle başaramazlar. üniversite sınavını kazanmak, iş yerinde terfi almak, son sınavınızı vererek bir üst sınıfa geçmek ya da bazı seçmelerde mülakatları geçebilmek bu tip şeyler hepimizin isteğidir. Fakat bazı zamanlarda bunları başarmaya yeterli olmadığımızı düşünür ve medyumlardan bunun için yardım alırız. Burada uygulanan işlem başarı büyüsüdür. Başarı büyüsü kişilere bu gibi durumlarda yardımcı olmak için yapılan özel bir tılsımdır. Kişi ister bunu kendi üzerinde taşır isterse büyücü ya da medyum kişiye vekalet vererek onun olduğu yerde taşımasını sağlar. Bu işlem genellikle yapılacak olaydan 1 gün önce yapılır mesela ayın 18 inde sınava girecekseniz 17 sinde yapılır. Atamalar ayın 15 indeyse 14 ünde yapılır. Bu işlem yapıldıktan sonra kişi muradına kesinlikle erer. Başarı büyüsü sayesinde üniversite sınavı kazanan, iş yerinde terfi alan, girdiği sınavlarda ve mülakatlarda başarılı olan binlerce insan vardır.

Başarı büyüsü genel olarak kişilerin adları, anne adları, doğum tarihleri ve fotoğrafları üzerinden ruhani varlıklar aracılığı ile yapılan bir işlemdir. Bu büyüde yapılan şey kişileri ruhaniler sayesinde olaya tamamen adapte etmek ve konsantrasyonlarını arttırmaktır. Yoksa sınava hiç çalışmamış birine ne yaparsanız yapın o kişinin sınavı kazanmasını sağlayamazsınız. Bu büyülerde ruhanilerle anlaşmak için onlara çeşitli hediyeler ve adaklar sunularak isteğinizi gerçekleştirmeleri sağlanır. 25 senesini büyü işlerine adamış biri olarak ben yıllardan beridir büyü yapmaktayım. Büyülerimi genel olarak kabalistik sistem üzerinden yaparak, sizlere başarılı sonuçlar sunuyorum.

Başarı büyüsü yaptırmak istediğiniz zaman çekinmeden benimle iletişime geçebilirsiniz. Yıllarını bu işe vermiş biri olarak sizlere en iyi sonuçları sağlayacağımdan şüpheniz olmasın. Bu zamana kadar binlerce hastayı ve dertliyi sorunlarından kurtarıp daha mutlu olmalarını sağladım.

About medyumsaul

Check Also

Makas Büyüsü

Makas Büyüsü eski yahudi büyülerinden biridir. Hem ak büyü hem de kara büyü olarak kullanılan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir