Home / Medyumlar / Burdur Medyum

Burdur Medyum

Burdur Medyum arayışı içinde olan insanların sıklıkla düştüğü hata internet üzerinden yapılan güzel yorumlara kanmaları ve sahtekar medyumların tuzaklarına düşmeleridir. Çünkü sahtekar medyumlar internet üzerinden kurduklar şebekeler ile insanları tuzaklarına düşürmeyi çok iyi bilmektedirler. Yaklaşık 15-20 tane web sitesi ve farklı farklı isimler kullanana bu şaklabanlar, insanları tuzaklarına çok güzel çekmektedir. Örneğin internet üzerinden araştırma yaparken çok güzel yorumları olan bir medyuma denk geldiniz ve yorumlara kanarak onunla tanışıp işlem yaptırdınız bu medyum tarafından güzelce dolandırıldınız ve arayışa devam ettiniz. Ondan sonra ararken başka isimde bir medyumla tanıştınız ama bu kişi daha önce dolandırılıdğınız medyum ve farklı bir isimle size bakım yaparak daha önce sizden aldığı bilgileri size söyleyerek sizi etkiledi ve onun gerçek bir medyum olduğunu düşünerek ona da işlem yaptırdınız ve yine dolandırıldınız. Bu silsile böyle devam ediyor ve siz sürekli aynı kişiye dolandırılıyorsunuz. Çünkü bu insanların birden fazla medyum ismi, birden fazla telefon numarası ve birden fazla banka hesabı var ama hepsi tek kişi.

Zaten sıklıkla yanılgıya düşülen bir diğer konuda bir medyumun 24 saat whatsappta online olması ve sizlere bakım yapması, şimdi size mantıklı bir soru soruyorum. Bu insanlar sürekli telefon başında müşteri bekliyorlarsa hangi ara işlem yapıyorlar? İşlem denilen şey öyle 5-10 dakikalık bir şey değildir ve zaman gerektirir. Bir medyum sürekli sizinle irtibat halindeyse bu kişinin hangi ara işlem yaptığını da düşünün. Bu yanılgılara düşmemek adına size verdiğim bu bilgileri kulak ardı etmeyin. Şimdi sıra geldi kendimi tanıtmaya; adım Saul Kohen 25 senedir medyumluk ve büyüler üzerine çalışma yapan spritualist ve okultizm hakkında bilgi sahibi bir kabala üstadıyım. 25 senesini bu işlerle geçirmiş biri olarak binlerce insanla çalıştım ve çalışmalarımın büyük çoğunluğundan başarılı olarak ayrıldım. Bu sayede gerek yurt içi gerekse yurt dışı bir çok kişi tarafından tanınan ve aranan biri haline geldim.

Çalışmalarımı genel olarak diğer medyumların aksine daha kısa sürede sonuçlandırdığım için tercih edilen bir medyumum sizlerinde sorunları ve sıkıntılarında sizlere yardımcı olmak isterim. Benimle alakalı merak ettiklerinize, işlemlerime ve merak ettiğiniz bütün sorulara içtenlikle yanıt verebilirim. Burdur Medyumları arasında beni tercih etmek için bir çok sebebiniz olacak buna eminim.

Burdur hizmet bölgelerim

  • Ağlasun Medyum
  • Altınyayla Medyum
  • Bucak Medyum
  • Çavdır Medyum
  • Çeltikçi Medyum
  • Gölhisar Medyum
  • Karamanlı Medyum
  • Kemer Medyum
  • Tefenni Medyum
  • Yeşilova Medyum

About medyumsaul

Check Also

Adana Medyum

Adana Medyum gerçekten adanada yaşayan insanların manevi sıkıntıları olduğunu başvurdukları kişilerdir. Medyumlar insanların manevi doktorları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir