Home / Blog / En İyi Büyücüler

En İyi Büyücüler

Büyücülük başlı başlına bir zanaattir ve doğuştan gelen bir yetenek gerektirir. Büyücüler genel olarak nesillerce bu işi yapan insanlardır. Büyücülük babadan oğula geçer. Büyü kitapları nesiller boyu devredilir. Spritüalist, alşimis, simyacı olarak da adlandırılan büyücüler çok yetenekli insanlardır. Çünkü büyüler çok ince çizgilerde yapılmaktadır. Büyü için kullanılacak malzemenin miktarı, bu malzemelerin nerede ne kadar konulacağı, bu malzemelerin koyuluş sıralaması, hangi yerde hangi tılsımlı sözün kullanılacağı ve ruhanilerle nasıl iletişim kurulacağı gerçekten çok incelik isteyen şeylerdir. Bu yüzden etrafta büyücüyüm diye gezen insanların %90 ı sahtekardır. Öncelikle müslümandan büyücü olmaz bunu belirteyim. Çünkü büyücülük islamiyete aykırı bir şeydir. Müslümanlıkta en fazla cindarlık olur ve cinlerle bir takım şeyler yapmaya çalışan insanlar bulabilirsiniz.

Büyücüler genel olarak yahudilerden çıkar çünkü büyü kavramını en etkili kullanan ve bunu ta mısırdan beri devam ettiren toplum yahudi toplumudur. Hepimizin malumudur ki firavun zamanında firavunun bütün kahinleri yahudilerden oluşmaktadır. Bunun sebebi yahudilerin gerçekten gelecek hakkında yaptıkları kehanetlerin tutması ve yapmış oldukları etkili ve gerçek büyülerdir. Bu yüzden firavunlar kendilerin tanrı gibi hissetmekte ve ölümsüz olacaklarını düşünmektedirler. En iyi büyücüler ile çalışmak için bu büyücüleri yahudilerden seçmelisiniz, yahudi büyücülerin çalışma teknikleri ise kabalistik çalışmalardır. Kendi kutsal kitapları olan tevratın şifrelerini çözerek bütün ruhanileri yönetme gücünü elde etmekte ve sonsuz enerjiyi kullanabilmektedirler.

En büyücüler listesi olarak olayı ele aldığımızda ilk 10 sırada bulunan bütün büyücülerin yahudi kökenli oldukları gözlemlenmektedir. Bu yüzden büyü yaptırmak isteyen arkadaşlarımı yahudi büyü ustası olan medyum saul ile çalışmalarını tavsiye ederim. 25 senedir bu işle meşgul olan medyum Saul yılların verdiği bilgi birikimi ve deneyimini sizlere yardımcı olmak adına kullanıyor. Yıllarca yurt içi ve yurt dışında binlerce kişiye hizmet veren Medyum Saul bu isimi yapmak için çok insanı sorunlardan kurtarmış ve hayatını düzenlemesinde yardımcı olmuştur. Sizlerde sorunlarınızda çekinmeden medyum saul ile irtibata geçebilirsiniz.

About medyumsaul

Check Also

Medyum Fiyatları

Medyumlar işlem yaptıkları zaman bu işlemlerde kullanılan malzemeler için sizlerden ücret talep etmektedir. Hem malzeme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir