Home / Büyüler / Evlenme Büyüsü

Evlenme Büyüsü

Evlenme Büyüsü kısmeti kapalı ve evlenemeyen kişiler için kullanılan bir büyü şeklidir. Ak büyüler sınıfında yer alan bu büyü ile kısmeti kapalı olan kızlar ve erkekler evlenebilirler. Bu büyü yaklaşık 12 gün işlem gerektiren bir büyüdür ve ilişkisi olsun olmasın bu büyüyü yaptıran kişi işlem yapıldıktan sonra en geç 3 ay içinde kesinlikle evlilikle taçlandırılır. Kabala ilmi üzerinden yapılan bu büyüde ruhanilerden yardım alınarak evlenmesi gereken kişinin kısmeti açılır ve işlem tahtası kapalıysa açık hale getirilir.

Evlenme büyüsünde kullanılan yöntem ruhanilerdne yardım alma yöntemidir. Evlenmek isteyen kişinin bilgileri üzerinden yapılan bu işlem ile kişinin üzerinden bulunan negatif enerjiler kaldırılır ve tamamiyle pozitif olması sağlanır. 12 günlük işlme süresi sonunda kişinin sevgilisi yoksa sevgilisi olur ve evlilik yolunda ilişkisi ilerler. İlişkisi var ise bu ilişki evlilik ile sonuçlandırılır. İşlem için gereken bilgiler ise kişinin adı, anne adı, doğum tarihi ve fotoğrafıdır. Bu işlem yıllardan beri kullanılmakta olan bir işlem olup kısmet açma büyüsü adı ile de yapılmaktadır. İlk olarak yahudiler tarafından kullanılmış ve grimore büyü kitaplarında yer alan bir büyüdür. Kabalistik sistem ile diğer yöntemlerden daha kısa sürede ve daha etkili bir şekilde sonuç elde edilmektedir.

Ben Medyum Saul Kohen 25 senedir büyü işleriyle uğraşan biriyim modern çağ simyacısı ve alşimistiyim. Bu zamana kadar büyü yöntemi ile binlerce kişinin sorunlarını çözdüm ve çözmeye de devam ediyorum. Çalışmalarımı Kabala ilmi üzerinden gerçekleştiriyorum. Bu ilimin bana verdiği avantaj diğer medyum ve büyücülerin uzun sürelerde gerçekelştiremedikleri durumları kısa bir çalışma süresinden sonra kesin sonuç alacak şekilde yapmamdır. İnsanların beni tercih etmesinin yegane sebeplerinden biri de budur.

Sizlerde kısmetinizin kapalı olduğunu düşünüyor ve evlenmek istiyorsanız çekinmeden benimle irtibata geçebilir ve bu konuda yardım talep edebilirsiniz. Sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapıp olumlu sonuçlandıracağımdan şüpheniz olmasın. Görüşmek ve çalışmak dileğiyle…

About medyumsaul

Check Also

Makas Büyüsü

Makas Büyüsü eski yahudi büyülerinden biridir. Hem ak büyü hem de kara büyü olarak kullanılan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir