Home / Blog / Gerçek Medyum

Gerçek Medyum

Gerçek Medyum sahtekar olmayan ve işin ehli olan, yaptığı işlemlerden olumlu sonuçlar alan, insanlara yardım etmeyi amaç edinmiş kişilere gerçek medyum denir. Gerçek medyumlar günümüzde sıkça rastlayamadığınız medyumlardır. Çünkü piyasada medyum adı altında iş yapan kişilerin çoğunluğu sahtekar medyumlar ve amaçları sadece para kazanmak olup, insanların duygularını ve ümitlerini hiçe sayan insan müsvetteleridir.

Gerçek medyumları genel olarak internette bulmanız çok zordur. Çünkü her web sitesi yaptıran, her facebook sayfası oluşturan, her instagramı olan kişi kendini medyum olarak tanıtıp insanları dolandırıyor. Bu işler pekte maliyetli işler olmadığı için kolaylıkla sizlere kendini medyum olarak tanıtan bu şarlatanlar sizlerin umutlarını ve aynı zamanda ceplerini de boşaltıyor. Bu yüzden sanal ortamda medyum araştırırken dikkatli olmalısınız. Her iyi yorum yapılan medyumla çalışmamalısınız, çünkü sahtekarlar bunun içinde bir yol bulmuşlar ve kendi açtıkları sayfalarda kendi medyum isimlerine methiyeler düzerek sizleri kolaylıkla kandırabiliyorlar.

Bu yüzden medyum arayışlarınızı genelde o medyumlarla çalışmış kişilerden referans alarak yapmanızı tavsiye ederim. Bu kişilerle mail, telefon, mesaj, whatsapp gibi iletişim kanalları üzerinden iletişime geçerek o medyum hakkında bilgi almalı ve iyice emin olduktan sonra bu kişiler ile çalışmalısınız. Yoksa sizinde savcılıkta bir adet medyum şikayet dosyanız bulunur. Sahte isimler, başkalarının adına açılmış banka hesapları, sahte ikamet adresleri, açık hat adını verdiğimiz başkalarının adına alınmış telefon hatları ile bu işler yürütülmetkedir.

Gerçek Medyum size konuşması dini ve ilmi bilgisi ile size verdiği aydınlatıcı bilgiler ve yapacağı işlem hakkında size verdiği detaylı bilgiler ile kendini belli edecektir. Kendisini internette hristiyan olarak tanıtan bir medyuma peygamberini sorsanız size hz. musa diyecek bir çok sahtekar vardır. Ya da size son derece dini bütün bir müslüman olarak görünen hoca süphaneke duasını bilemeyecektir. Çünkü bu adamların gerçek meslekleri kasaplık, manavlık, dürümcülük, şoförlük gibi mesleklerdir. İşini erbabı olan ve bu işi gerçekten yapabilen insan sayısı çok azdır.

Medyum saul 25 senedir bu işi yapan ve yaptığı işlerin hakkını gerçekten veren hem iyi bir insan hem iyi bir ilim adamıdır. Mensup olduğu din gereği kabala adını verdiğimiz yahudi mistik ilmine hakim ve diğer büyüler hakkında yaptığı araştırmalar ile kendi sentez büyülerini yapabilen gerçek bir üstaddır. Sizler de kendi başınıza üstesinden gelemediğiniz sorunlarda gerçek medyum olan medyum saulden yardım alabilirsiniz.

About medyumsaul

Check Also

Medyum Fiyatları

Medyumlar işlem yaptıkları zaman bu işlemlerde kullanılan malzemeler için sizlerden ücret talep etmektedir. Hem malzeme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir