Home / Büyüler / Gideni Geri Getirme Büyüsü

Gideni Geri Getirme Büyüsü

İnsanların en çok başvurduğu büyüler arasında gelmektedir. Adından belli olacağı üzere Gideni Geri Getirme Büyüsü giden sevgiliyi, giden eşi, giden nişanlıyı geri getirmek için kullanılan bir büyü yöntemidir. Bu büyü ak büyü sınıfında bir büyüdür. Tamamiyle iyi niyetli bir şekilde kullanılmaktadır. Gideni Geri Getirme büyüsü giden kişinin kişilik yapısına ve ayrılık sürecine göre zorlaşabilir ya da kolaylaşabilmektedir. Örnek verecek olursam 2 aylık bir ayrılık ve sakin bir insanı geri getirmek 2 senelik ve inatçı birini geri getirmekten daha kolaydır. Bu yüzden internet sitelerinde yazan 2 günde geri getirme , 72 saatte geri getirme ya da işi tamamen abartıp 24 saatte geri getirme gibi palavralara inanmamanızı şiddetle tavsiye ederim. 25 senesini bu işe vermiş biri olarak daha 24 saat içinde döneni görmedim açıkçası.

Yapılan bütün işlemler belli ritüeller ve zaman dilimleri içinde gerçekleşmektedir. Büyü yaparken yardım alınan ruhaniler ile yapılan antlaşmalar doğrultusunda işlemleriniz olmaktadır. Bu anlattığım şeylerde ayak üstü bakkal pazarlığı gibi şeyler değildir. Hepsinin bir karşılığı ve zamanı vardır. Gideni Geri Getirme Büyüsü minimum 7 günde maksimum 21 günde sonuçlanan bir işlemdir. Büyüyü yaptırmak isteyen kişinin elinde varsa geri gelmesini istediği kişinin eşyaları, saçı, tırnağı eğer bu saydıklarım yoksa kişinin adı, anne adı, doğum tarihi ve fotoğrafı ile uzaktan da işlem yapılabilmektedir.

Ben Medyum Saul olarak işlemlerimi yahudi mistik inanışı olan kabala üzerinden yapmaktayım. Bilirsiniz ki dünyanın en eski büyücüleri yahudilerdir ve yahudiler bu iş için yaratılmıştır diyebilirim. 25 senedir bu işle meşgulüm ve çalışmalarım konusunda çalıştığım insanlar benim referansımdır.Yurt içi ve yurt dışında yaşayan binlerce insana ilmimle yardım ettim ve etmeye de devam ediyorum. Geri Getirme konusunda diğer büyücülerin ve medyumların aksine farklı yöntemler kullanarak onlardan daha başarılı olduğumu iddia ediyorum. Sizlerde dermansız dertleriniz olduğunu düşünüyorsanız çekinmeden iletişim sayfamda bulunan numaramdan bana ulaşabilirsiniz.

About medyumsaul

Check Also

Ölüm Büyüsü

Ölüm Büyüsü kara büyülerin en tehlikelileri arasında yer alan büyü herkes kara büyülerin en tehlikelisinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir