Home / Blog / Güvenilir Medyum

Güvenilir Medyum

Güvenilir medyum arayışı içinde olan binlerce sorunu olan insanın merak ettiği soru ve cevap ”Güvenilir medyum kimdir” sorusudur. Güvenilirlik size karşı insanların duyduğu güven duygusundan kaynaklanmaktadır. Güvenilir bir insan olmak ise karşı tarafa verdiğiniz sözü tutmanızla alakalıdır. Güvenilir Medyum olmak için birinin size işlem için başvurması ve sizinde bu işlemi karşı tarafa söylediğiniz fiyat ve söylediğiniz süre içerisinde gerçekleştirmeniz gerekir.

Ben Medyum Saul olarak 25 yılını kabala ve diğer büyü ilimlerine ayırmış musevi asıllı bir büyü uzmanıyım. Bu zamana kadar bir çok kişi ile çalışmalarım oldu, abartısız binlerce yardım bekleyen insana yardım ettim. Yapmış olduğumu çalışmalarda söylemiş olduğum süre ve zaman zarfında söylediğim fiyatlarda insanların sorunlarını çözüme kavuşturdum. Bu yüzden insanlar bana Güvenilir Medyum da derler. Böyle bir isimle anılmak gerçekten benim için onur verici. Çünkü günümüzde insanlar medyumluk, büyücülük, hocalık gibi kavramları kolay para kazanma yolu olarak görüp, insanların manevi duyguları ile oynuyorlar. Bu yüzdendir ki bana gelen her insan bana güven ver hocam bu işi yapabileceğini bileyim, paranın önemi yok diyor. Çünkü bu insanların umutları ve paraları çalınmış. Bu yüzden de bütün medyumlara ve büyücülere karşı ön yargılı yaklaşıyorlar. Bu yaklaşımlarında haklılar, sizlere sonuna kadar hak veriyorum.

Unutmamanız gereken şey benim bu işi 25 yıldır yaptığım ve hakkımda size referans olarak gösterebileceğim bir çok kişi var. Doğrucu davut olduğum ve gerçekleri söylediğim için piyasada bulunan medyum bozuntuları tarafından pek sevilmem. Hakkımda sürekli asılsız ithamlar ve insanları kendilerine yönlendirmek için kurmuş oldukları sahte web sitelerinden yapılan kötü yorumlar var. Kişi kendinden bilirmiş işi derler ya bu adamlarda öyle, istiyorlar ki herkes bize gelsin bizde insanları dolandıralım paralarını alalım. benim gibi işini gerçekten yapan insanlar bu piyasada pek sevilmiyor. Benim için sevilmek pekte önemli değil işimi yapıp kazandığım parayı harcarken vicdanım rahatsa benden iyisi yok.

Güvenilir Medyumlar arasında 1 numara olduğumu iddia ediyorum. Bunu bana işlem yapan kişilere sorabilirsiniz onların yorumlarına web sitemde bulunan medyum saul yorumları kısmından ulaşabilir. İnsanların hakkımda neler söylediğini kendiniz görebilirsiniz.

About medyumsaul

Check Also

Medyum Fiyatları

Medyumlar işlem yaptıkları zaman bu işlemlerde kullanılan malzemeler için sizlerden ücret talep etmektedir. Hem malzeme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir