Home / Medyumlar / Hollanda Medyum

Hollanda Medyum

Hollanda medyum ihtiyaçlarınızda çekinmeden kapısını çalabileceğiniz bir medyum olan medyum saul 25 senesini büyü ilmine adamış genç bir medyum ve büyü uzmanıdır. 25 senelik çalışmaları ile binlerce hastaya yardımcı olmuş yurt içi ve yurt dışında çoğu insan tarafından tanınır hale gelmiştir. İşlemlerini kendisininde mensubu olduğu museviliğin mistik ilmi olan kabalayı kullanmaktadır. Kabala ilimi her sorunun üstesinden gelebilecek gerçekten güçlü bir simyadır.

Medyum Saul kabala ilmi dışında 25 sene süresince kendini geliştirmiş ve diğer ezoterik ve mistik ilimler hakkında da bilgi sahibi olarak bunları uygulayıp sentez büyüler oluşturmuştur. Şaman büyüleri, Afrika büyüleri, Mısır büyüleri, Çingene büyüleri ve daha birçok büyü çeşidi hakkında bilgiler edinerek bunları karıştırıp ortaya yeni büyü yapılış şekilleri çıkarmıştır. Aramca, ibranice, latince, ermenice, süryanice, grekçe bildiği diller arasındadır. Bu sayede orjinal diliyle büyü kitaplarını okuyabilmekte ve yazabilmektedir. Bu durum kendisini geliştirmesine olanak sağlamaktadır.

Medyum Saul çalışma şekli ile diğer medyumlar ve büyücülerden ayrılmaktadır. Başka medyumların 20 günde ya da 40 günde tamamladığı işlemleri kendi özel çalışmaları ile 8 güne kadar indirgeyebilmektedir. Bu da piyasada en çok tercih edilen medyum olma sebepleri arasındadır. İşlem süresince sizlere yapmış olduğu bilgilendirme de onu güvenilirlik açısından diğer medyumlardan bir adım öne taşımaktadır. Hollanda Medyumları arasından seçim yaparken bu kıstasları göz önüne alıp ona göre bir medyum seçeminizi tavsiye ederim.

Günümüzde internette gezen medyumların %95 nin dolandırıcı olduğunu unutmayalım. Bu tip insanlar kişilerin manevi boşluklarından faydalanıp, onların hem parasını almakta hem de duyguları ile oynayıp onları hayal kırıklığına uğratmaktadır. Bu tip şeylere maruz kalmamak adına medyum saul gibi gerçek medyumları tercih edebilirsiniz.

About medyumsaul

Check Also

İstanbul Anadolu Yakası Medyumları

İstanbul büyük bir şehir ve asya-avrupa olmak üzere iki yakandan oluşmakta bu makalemde İstanbul Anadolu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir