Home / Medyumlar / İstanbul Medyum

İstanbul Medyum

Türkiye’nin en büyük nüfus kalabalığına sahip şehri olan İstanbul’da yaşamanın zorluklarını hepimiz biliriz, bu kadar nüfus yoğunluğuna sahip megakent olan İstanbul’da bütün ihtiyaçlarda olduğu gibi medyum ihtiyaçlarımızı karşılarken de zorlanıyoruz. Çünkü taşı toprağı altın olan İstanbul’da medyumluğu kolay geçim kaynağı olarak görüp, insanların manevi duygularını sömüren insan müsvetteleri bu şehirde oldukça fazladır. İnsanların boşluklarından faydalanan bu tip insanlar onlara istediklerini verecekleri vaadiyle onları kandırmakta ve maddi – manevi zarara uğratmaktadırlar. Bu tip insanlardan korunmak için sizlerde ince eleyip sık dokumalı ve kendinize işleminiz için en uygun medyumu bulmalısınız.

İstanbul Medyumları olarak hizmet veren kişilerin çoğu İstanbul’da bile yaşamamaktadır. Genellikle sizlerin ulaşamayacağı yerleri adres olarak göstererek sizlere uzaktan işlem yapmayı tavsiye etmekte ve kendi adlarına olmayan banka hesaplarına para yatırtarak bu şekilde sizleri dolandırmaktadırlar. Kullandıkları telefon numaraları bile açık hat diye tabir ettiğimiz suriyelilerin üzerine kayıtlı telefon hatlarıdır. Bu şekilde ağlarına düşürdükleri bir çok kurbandan aldıkları paralar ile lüks bir hayat sürmektedirler. Bu insanlardan uzak durun ve gerçek ilim sahibi medyum ve büyücüleri araştırın onlar size gerçek çözüm yolları önereceklerdir.

İstanbul Medyum arayışı içindeyseniz Medyum Saul sizin için biçilmiş kaftandır. Kendisi musevi asıllı bir medyumdur. 7 kuşaktan beri ma aile büyücülük ile meşguldür. Kabala mistisizmi ve kabala büyüleri konusunda uzman olan medyum saul yaklaşık 25 senedir büyü işleri ile uğraşmakta ve bu konuda kendini günden güne geliştirmektedir. Yapmış olduğu işlemlerden elde etmiş olduğu başarılı sonuçlar ile günden güne tanınırlığı artmakta ve yorum sitelerinden insanlar kendisinden övgüyle söz etmektedir. Medyum Saul büyü ilminde daha iyi olabilmek adına büyü kitaplarının yazılışlarında kullanılan eski diller olan aramice, latince, grekçe gibi dilleri öğrenmekte ve bu sayede yeni büyüler geliştirmektedir.

Medyum Saul ile çalışmak isterseniz web sitemizin iletişim sayfasında yazan telefon numarasından kendisine ulaşabilirsiniz.

 

About medyumsaul

Check Also

İstanbul Anadolu Yakası Medyumları

İstanbul büyük bir şehir ve asya-avrupa olmak üzere iki yakandan oluşmakta bu makalemde İstanbul Anadolu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir