Home / Büyüler / Kabala Büyüsü

Kabala Büyüsü

Kabala kelime anlamı olarak kabul etmek, teslim etmek, etmek anlamlarına gelir. Kabala tevratın (Tora) batıni manası ve gizemleri ile ilgilenen mistik bir akım ve yordamdır. Tevratın belli bir matematik düzene göre yazıldığı ve bu şifrelerin çözüldüğünde sonsuz yaşama ulaşılabileceğini ve hayata dair her istediğinizi yapabileceğinizi söyler. Bazı yahudi mezhepleri kabalayı yasaklar ve kabala ile ilgilenenleri afaroz ederler.

Kabala büyüsü yapabilmek için Kuran’da olan ebced hesabının bir benzeri tevrat için olan gemtariyadır. gematriya ile bir takım hesaplar yapılır ve bu hesaplar bir şeyin sonucuna delalettir. Kabalistik düzen tevratın bu şekilde yazıldığını ve çeşitli şifreler içerdiğini bu şifreyi çözenlerin hem dünya da hem ahirette her isteklerinin yerine geleceğini söylerler. Bu akımı kullanan yegane kişilerden biri de Sabetay sevi adında kendini mesih ilan etmiş bir yahudidir. Bu geomaetriya sayesinde binlerce insanı peşinden sürüklemiş ve kendini mehdi ilan etmiştir.

Kabala büyüsü yapmak için ibranice bilmek ve tevratı orjinal dilimde yorumlayarak bu şifrelere ulaşmak ve bu şekilde istediklerinizi elde etmeniz gerekir. Ben medyum saul olarak aslen yahudiyim ve izmir doğumluyum atalarım bundan 500 yıl önce ispanyadan kaçarak osmanlı tarafından kurtarılıp türk topraklarına yerleştirilen yahudilerdir. İbranice bildiğim için tevrattaki bu şifrelere haizim ve işlemlerimin çoğunu bu şekilde yapıyorum.

Kabala büyüsü gerçekten hayatın her alanında uygulanabilecek kimi zaman ak büyü kimi zaman kara büyü sınıfında kullanılabilecek bir büyüdür. Türkiye’de bu büyüyü yaptığını iddia eden kişilerin çoğu yalancıdır. ibranice bir tek kelime bile bilmeyen bu insanlar kabala büyüsünü nasıl yapıyorlar onuda anlamış değilim. Sizlerde bu tür yalanlara kanmadan, kabala büyüsü yaptırmak için yahudi büyücüleri seçmelisiniz.

About medyumsaul

Check Also

Makas Büyüsü

Makas Büyüsü eski yahudi büyülerinden biridir. Hem ak büyü hem de kara büyü olarak kullanılan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir