Home / Medyum Saul Yorumları

34 comments

 1. Kahramanmaraş, Onikişubat ilçesinde ikamet ediyorum. Onikişubat ilçesinde Pınarbaşı kandil mevkiinde bir bağ almıştık. İçinde hazine olduğu söyleniyordu. Bulamadık. Gerçekten hazine var mı? Orda değilse benim ulasabilecegim bir yer de var mı? Çok zengin olmak istiyorum. Olabilecek miyim? Şimdiki bağ ile ilgili devletle ilgili sıkıntılar var. Bağın tamamını alabilecek miyim? Ne yapmam lazım? Lütfen yardım edin.

 2. Yorumlar gerçek mi

 3. Burak

  Madde bağımlılığımdan kurtulmak için medyum saul ile çalıştım. 3 senede 50 tane tedavi olup kurtulamadığım bu meretten medyum saul sayesinde 45 günde kurtuldum. ALLAH sizden razı olsun hocam çok teşekkür ederim.

 4. Sevde

  Medyum Saul büyüler konusunda gerçek bir uzmandır. Ben kendisiyle bağlama çalışması yaptım, evlenmek istediğim bir adam var dı ve bir türlü evliliğe ikna edemiyordum. Medyum Saul ile çalışma yaptıktan sonra 8. gün adam bana kendiliğinden evlenme teklif etti. Ben işini bu kadar iyi yapan bir medyum daha önce görmedim. Aldığı para sonuna kadar helal olsun

 5. Songül

  Medyum Saul ile çalıştım ve son derece güzel bir sonuç aldım. Yaptığı büyüler olumlu sonuçlanıyor ve size verdiği sürede işinizi bitiriyor. Böyle bir medyum bulmak gerçekten çok zor. Bence bulmuşken kaçımaryın derim.

 6. Kezabn

  Bende sizinle çalışmak istiyorum hocam lütfen bana yardım edin kocam beni her gün dövüyor ve ağır hakaretler ediyor. Bıktım usandım bu adamdan ve hayttan bana yardımcı olmazsanız kendimi öldürmeyi düşünüyorum. Mail adresinize mail attım lütfen bana dönüş yapın

 7. Mihriban

  Ben bu zamana kadar 6 tane medyumla çalışıp 20.000 lirasını kaptırmış biri olarak sizlere kesinlikle medyum saulu tavsiye edebilirim. Çünkü kendisi gerçekten süper bir insan ve sizlere yardımcı olabilmek adına elinden gelenin fazlasını yapabilecek bir adam. Güvenilirlik konusunda muazzam ve kendisine güvenerek bir çalışma yaptım. Sonuç aldığım için çok mutluyum o yüzden buraya bu yorumu yazmak istedim.

 8. Suzan

  medyum Saul çalışma yöntemleriniz herkes tarafından beğeniliyor ve tavsiye edilen medyumlar arasındasınız. bende sizinle çalışmak istiyorum. Neler yapmam gerekiyor? Mail adresinize mail attım bana geri dönüş sağlarsanız sevinirim.

 9. Agah

  Medyum Saul güzel insan sana bir ömür minnettar kalacağım beni öyle büyük bir sorundan kurtardın ki ALLAH senden 1000 kere razı olsun. Şimdi sayende huzura kavuştum ve mutluyum. İşlem detaylarına girmicem ama iyi ki sizi tanımışım. Çok teşekkür ederim tekrardan güzel insansınız ve insanların sizle çalışmasını şiddetle tavsiye ederim.

 10. Havva

  İngilterden yazıyorum adım havva 8 senedir burada yaşıyorum ve son zamanlarda eşimle problemler yaşamaya başladım ve bu ufak problemler çığ gibi büyüyerek bizi boşanmaya doğru götürdü, bu durumdan kurtulmak ve eşimle eski hayatıma dönmek için internet üzerinden bir çok medyum araştırdım fakat çalıştığım 3 kişi tarafından 7000 pound dolandırıldım. En son çare olarak yine araştırmalarım neticesinde medyum saule ulaştım gerçekten kendisine buradan çok teşekkür ediyorum 8 gün gibi kısa bir sürede sorunuma çözüm buldu ve şimdi kocamla mutluyum hem boşanmaktan vazgeçtik hem de 2. çocuğuma hamile kaldım. Bunların hepsi medyum saul sayesinde oldu.

 11. Eda Burçak

  Lütfen Saul bey bana da yardımcı olun sevdiğim adam beni terk etti ve 3 aydır ayrıyız 9 kilo verdim psikolojim bozuldu işten çıktım ailemle sorunlar yaşıyorum. Kısacası hayatım alt üst oldu lütfen bana da yardım edin edaburcak@live.de mail adresim size de mail attım numaramı yazdım. Sizden cevap bekliyorum. Çok teşekkür ederim.

 12. Edibe

  Medyum Saul ile bende çalışmak istiyorum bir kaç sitede yorumlarını gördüm hem güvenilir olduğu söyleniyor hem de iyi bir insan olduğu söyleniyor. Bu devirde böyle bir medyum bulmak gerçekten zor. Medyum saul bey size mail attım. Lütfen bana geri dönüş sağlarmısınız.

 13. Filiz

  Medyum Saul gerçekten esaslı bir adam ve işini iyi yapan bir medyum benim kocamla aramda olan sorunları 6 günde düzelti valla yeniden doğmuş gibi oldum. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Bu iş için kabala işlemi yaptı ben böyle etkili bir işlem daha önce görmedim.

 14. Mevlüde

  Gerçek medyum arıyordum ve sonunda buldum. Bu yorumu da buraya yazarak sizlerinde saul hocam ile çalışmanızı şiddetle tavsiye ederim. Emin olun daha önce çalıştığınız hiçbir medyuma benzemiyor. En azından benim öyle oldu daha önce 6 kişi ile çalıştım. Hepsi işleme başlamadan önce parayı yatırana kadar süper iyiler ama ne zaman para hesaplarına geçiyor o andan itibaren ne telefonlara bakıyorlar ne mesajlara medyum saul ise öyle değil, şuan işlemimiz bitti 3 hafta oldu işimde sonuçlandı ama ara sıra hala yazarım kendisine hal hatır sormaya. Çok sağolsun varolsun iyi ki var…

 15. Hakan

  Almanyadan yazıyorum ve artık dolandırılmaktan bıktım. 13.000 euro para verdim bir çok şerefsize 6 aydır karımdan ayrıyım ve geri dönmesi için mücadele veriyorum. Bu seferde hata yaparsam kafama sıkıcam… Lütfen ALLAH rızası için diyorum ve size yalvarıyorum. Bu medyum gerçek medyum mu? Bu yorumun altına yorum yapıp görüşlerinizi söyleyin çünkü benim için çok önemli…

 16. habibe

  Bu kadar yorum yapmışsınız bende sizin yorumlarınıza istinaden kendisi ile çalışıcam. Umarım yorumlarınız doğrudur işlemlere yarın başlıyorum. Sonuçları buradan herkesle paylaşıcam

 17. Nurcan

  Medyum saul ile yahudi büyüsü çalışması yaptım sonuçlar gerçekten mükemmeldi, intikam almak istediğim bir kadın vardı ve bunun için yanıp tutuşuyordum. Medyum saul sayesinde yıllarca beklediğim intikamı aldım. Kendisine çok teşekkür ederim.

 18. Fulya

  Medyum Saule soğutma büyüsü yaptırdığım kişiler 5 günde ayrıldılar bu kadar hızlı olmasını beklemiyordum. gerçekten helal olsun söylediği şekilde işini yapan hileyle hurdayla işi olmayan sözünün eri bir insan. Teşekkür ederim efendim

 19. Kezban

  Medyum saul hakkında güzel yorumlar okudum umarım bana da yardımcı olursunuz efendim. Size mail attım telefon numaramı yazdım bana da yardım edin lütfen hayatım tehlikede 🙁

 20. Büşra

  Medyum Saul rezervasyonla çalıştığınızı ve her işlemi almadığınızı duydum. benim giden sevgilimin geri gelmesi gerekiyor. Bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. Size mail attım detayları anlattım. Lütfen beni de sıraya alın

 21. Ahu

  medyum saul bey benim adım Ahu eşimle uzun zamandır sıkıntılar yaşıyorum boşanma aşamasına kadar geldik. Rica etsem benimde işlemimi alabilirmisiniz. Lütfen 3 tane çocupum var yuvam yıkılsın istemiyorum.

 22. Zekiye

  medyum saul ile papaz büyüsü çalışması yaptım gerçekten sonuçları mükemmel oldu bunu intikam almak için yapmıştım eşimle ayrılmama neden olan kişinin acı çekmesini istiyordum. Şimdi eşimle ayrıldılar ve kadın ondan sonra bir trafik kazası geçirdi duyduğuma göre 2 ayağı da kırılmış 6 ay yataktan kalkamayacakmış. Beter olsun yuva yıkmak neymiş gördün mü… Teşekkürler saul hocam

 23. Kamile

  Duyduğuma göre baya yoğun bir medyummuşsunuz. Sizden randevu talep ediyorum. Mail adresinize mail attım umarım bana da dönüş yaparsınız… gerçekten giderilmesi gereken acil bir sorunum var.

 24. Elif

  Medyum saul ile bende çalışmak istiyorum. Anlatılanlara göre iyi bir medyum ve benimde çözülmesi gereken 2 tane sorunum var umarım bana da yardımcı olur.

 25. Özlem

  Ben medyum saule evlenemediğim için kısmet açma büyüsü yaptırdım 10 günlük bir işlemdi ve işlem sonuçlandıktan 15 gün sonra nişanlandım bu işlerin bu kadar hızlı sonuç verdiğini medyum saul sayesinde öğrendim. Daha önce 4 kişiye işlem yaptım toplamda 1 senemi yediler ama sonuç alamadım. Medyum saul ise toplamda 25 günde işimi halletti kendisine çok teşekkür ederim.

 26. Özge

  Merhabalar bende medyum saul ile kabala büyüsü çalışması yaptım kabala aşk büyüsü ile platonik aşk yaşadığım adamı bana aşık etti bu nasıl oldu benden çok şaşırdım ama gerçekten işini hakkı ile yapıyor. Teşekkürler hocam

 27. Gizem

  Merhaba ben medyum saul ile çalışmayı düşünüyorum buradan okuduğum yorumlar iyi bir büyü uzmanı olduğunu gösteriyor. Umarım yanılmam bu zamana kadar 6 defa dolandırıldım ama yılmadan bu işin peşinden gidiyorum. Umarım doğru yerdeyim medyum saul işimi yapacak..

 28. Şule

  bende internetten okuduğum yorumlara istinaden medyum saul ile bağlama büyüsü konusunda çalışma yaptım. Sonuçlardan son derece memnun kaldım. Kocamı eve bağlamak ve sürekli arkadaşları ile dışarı çıkıp alkol içmesinin önüne geçmek istiyordum. Medyum saul ile konuyu konuştum sağolsun bütün sorularımı içtenlikle yanıtladı ve bıkmadan usanmadan bana cevap verdi. İşlemlere başladık ve ilginç bir şekilde dışardan içeri adım atmayan adam 7 gün sonunda kovasam dahi evden gitmez hale geldi. Hem de bana artık ufak tefek jestler surprizler bile yapıyor 16 senelik evliyim hayatımda ilk defa adam bana çiçek getirdi. Bu durumun böyle olacağını bilsem medyum saulu bundan 10 sene önce bulurdum valla billa… Kendisine buradan teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Medyum Saul gerçek bir medyumdur.

 29. Nurcan

  Ben medyum saul ile papaz büyüsü çalışması yaptım birinden intikam almak istiyordum. Beni evleneceğiz vaadi ile kandırıp Kızlığımı elimden aldıktan sonra beni yüz üstü bırakan köpekten intikam alamk istiyordum. benden sonra biriyle nişanlandı ve evleneceklerdi düğüne 2 hafta kala bu işi bozmak için medyum saule papaz büyüsü yaptırdım. Düğünden sadece 2 gün önce kız tarafı eski arkadaşımı güzelce dövüp paketleyip nişanıda atmışlar. Oh canıma değsin . Medyum saul hayatımda yaşadığım en büyük keyifti çok teşekkür ederim.

 30. Buket

  Medyum saul yüreği güzel insandır. Derdinizi dinler çözüm yollarını söyler işinizi zamanında bitirir. Vaat ettiği şeylerin hepsini gerçekleştirir. Onun gibi bir medyumla çalıştığım için gerçekten çok şanslı hissediyorum. Umarım bu yorumumu okur sizlerde şifanızı ondan bulursunuz. Bana yaptığı işlemide söyleyim ben kendisiyle ayrıldığım sevgilimi geri getirmesi için işlem yaptırdım. 12 günde sevgilimi bana geri getirdi şimdi çok mutluyuz. Medyum saul iyi bir medyumdur çalışmanızı tavsiye ederim.

  • Ali

   Buket hanım allah için bende yaptırmak isti yorum çok dolandirildim lutfen bana gerceki suyleyin

 31. Ebru

  Ben böyle yüreği güzel bir medyum ne gördüm ne tanıdım hadi medyumluğu geçtim insan olarak gerçekten çok kaliteli ve süper bir insan sizi dinler öğüt verir nasihat eder. İşleminizi yapar işlem boyunca sürekli bilgilendirir. Yemin ederim harikulade bir inasan kesinlikle tanımanızı tavsiye ederim. Bu arada eşimle boşanmak üzereydik medyum saul sayesinde şimdi cicim ayı yaşıyorum. İhtiyacı olana kesinlikle tavsiye ederim.

 32. Feride

  Ben medyum saula bağlama büyüsü yaptırdım aldığım sonuçlar gerçekten çok iyiydi kendisine buradan teşekkür etmek istedim. Başaklarının 6 ayda beceremediği işi 7 günde başardığı için kendisine tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum. İyi ki sizinle çalışmışm hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir