Home / Büyüler / Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü adından da belli olacağı üzere eski zamanlarda süryani papazlar tarafından yapıldığı için bu adı almıştır. Papaz büyüsü kara büyü sınıfında bir büyü olup nadirende olsa bağlama amacıyla kullanıldığı için ak büyü sınıfında da kullanılan bir büyüdür. Genel olarak birine kötülük amaçlı bir şey yapmak istediğinizde bu büyüye başvurulur. Papaz Büyüsü kişinin psikolojisini bozan ve 2. aşamada kişiyi fiziksel olarak etkileyen çok güçlü bir büyüdür. Genel olarak hristiyanlar tarafından uygulanan bu büyüde işleme iblisler yardımcı olurlar. Kişinin fotoğrafı ya da kişisel eşyaları ya da kişiye ait parçalar (saç,et,tırnak) ile yapılmaktadır.

Papaz Büyüsü yaparken kullanılan dil süryanice, aramice, latince ya da grekçedir bu diller dışında papaz büyüsü yapılamaz yapılan büyünün adı papaz büyüsü olmaz. Günümüzde her medyum papaz büyüsü yaptığını iddia etmektedir. Fakat papaz büyüsü geniş ve derin bir ilmi bilgi ile deneyim gerektirmektedir. Yanlış yapılan papaz büyüleri yaptıran kişide kalıcı hasarlar oluşturmaktadır. Büyüler konusunda hiç bilgi sahibi olmayan ya da kısıtlı bir bilgiye sahip olan kişilere yaptırılmaması gereken bir büyüdür.

Papaz büyüsü süreç olarak 16 günde etki eden bir büyüdür. Kişinin ilk olarak bilinçaltına hükmeden bu büyü ile kişiye iradesi dışında istediklerinizi yaptırabilirsiniz. Evlenmeye ikna edemediğiniz birini ya da sizin evliliğinize karşı çıkan bir ebeveyninizi bu büyü ile etki altına alabilir ve istediğinizi yaptırabilirsiniz. Bunun dışında birinden intikam almak içinde bu büyüyü kullanarak kişiyi hasta edebilir ve delirterek ölümüne sebep verebilirsiniz.

Papaz Büyüsü söylediğim gibi ilim ve tecrübe gerektiren bir büyü olduğu için benim gibi büyülerden anlayan ve bu işi ilmi olarak yapan birinden yardım alabilirsiniz. 25 senedir büyü ilmi ile uğraşmakta ve hastalarıma yardımcı olmaktayım. Sizlerinde bu tip sorunlarınız da benden yardım talep edebilirsiniz.

About medyumsaul

Check Also

Ölüm Büyüsü

Ölüm Büyüsü kara büyülerin en tehlikelileri arasında yer alan büyü herkes kara büyülerin en tehlikelisinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir