Home / Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Neden işlemlerin çoğuna 12 gün süre veriliyor? Bunun Özel Bir sebebi varmıdır?

Kabbalistlere göre 12 tek olan tanrının (Kabbalda kether) dağıttığı varsayılan 12 güçtür. Bunu simgelediği içinde genel olarak işlemler 12 gün sürmektedir. Bunun dışında 7-27 sayıları da kabalistik literatüre göre önem arz eden sayılardır.

Ben daha önce 6-7 kere işlem yaptırdım fakat hiç biri tutmadı bu eski işlemlerin yeni yaptıracağım işleme zararı olur mu?

Öncelikle sevgili kardeşim büyük ihtimalle sana işlem yaptım diyen kişilerin işlem yapmadıklarını düşünüyorum. Çünkü bana bakım için gelen ve daha önce 8 kere işlem yaptırdığını söyleyen kişilerin bakımlarında hiç bir işlem göremedim. Bunun dışında eğer gerçekten daha önce işlem yapılıp yarım bırakılmışsa ya da sonuca varmamışsa bu işlemlerin temizlenip ondan sonra yeni işleme geçilmesi gerekir.

Yaptığınız işlemler’de bize bir şey yolluyormusunuz?

Koruma muskaları haricinde ben işlemlerini kişilerin bilgileri ve fotoğrafları üzerinden yapıyorum. Bu yüzden sizlerin bir şey yapmasına gerek kalmıyor. Zaten size işlem yaptırdıktan sonra bana niye para veresiniz ki? Hem size bir şeyler yaptırıcam hem de sizden para talep edicem bence saçma olurdu. Düşünün ki bir restorana yemek yemeye gittiniz ve bir makarna istediniz karşı taraf size makarna- sıcak su – baharat getirdi ve sizin yapmanızı söyledi neden o restorana para verip yemek yiyesiniz ?

Büyücü Kimdir ? Büyücüler Neler yapar?

Büyücü demek büyü ilimine vakıf kimse demektir. Hizmetinde bulunan ruhaniler üzerinden insanların isteklerini yerine getirmek için çalışmalar yapan kişilerdir. Sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Bu işin okulu yoktur. Sonradan öğrenilmez. Bazı medyum sayfalarında okuduğunuz gibi yok şu üniversite de eğitim aldım gibi ibareler gördüğünüzde o kişiye işlem yaptırmaktan imtina edin.

İşlem Tahtası nedir?

İşlem tahtası demek kişiye büyü yapılabilir mi ya da yapılamaz mı sorularının yanıtıdır. İşlem tahtası açıksa kişiye büyü yapılabilir, eğer kapalıysa işlem tahtası açılabilir ve yine işlem yapılabilir. İşlem tahtası genelde insanların çoğunda açıktır. Bazen çocuk doğduğu sırada yapılan dualar ve takılan muskalar ile işlem tahtası kapatılmaktadır. Buna da koruma denir. Korumalar bozulup işlem tahtası tekrar açılarak, kişi büyü yapılabilir hale getirilebilir.

Papaz Büyüsü yaptırmak istiyorum. Bunun için bir papaz mı bulmalıyım? Ya da bu büyü kilisede mi yapılır?

Bu bilgilendirme kesinlikle yanlıştır. Papaz Büyüsü adını büyüyü yapan ilk kişilerin süryani papazlar olmasından almaktadır. Papaz Büyüsünde kullanılan dil süryanicedir. Bu büyüyü yapabilmek için bu dile hakim olmak yeterlidir. Papaz olmaya ve bu işlemi kilisede yapmaya gerek yoktur.

Bakım Nedir?

Bakım büyücülerin kendilerinden talep edilen büyüyü yapmak için kişilerin üzerlerinde koruma var mı yok mu ayrıca kişilerin işlem tahtası açık mı gibi soruların yanıtlarını buldukları ve ruhaniler aracılığı ile yapılan işlemdir. Bakım iki çeşittir ön bakım yani biraz önce bahsettiğim şey bir de detaylı bakım adını verdiğimiz gaybtan bir takım tahminlerin yapıldığı bakımdır.

Büyü yaptırmak istiyorum. Bunun için neler gerekli?

Büyüler genellikle kişilerin adları, fotoğrafları, anne adları, doğum tarihleri gibi bilgiler üzerinden ruhani varlıklar aracılığı ile yapılır. Fakat yedirme içirme gibi etki düzeyi yüksek olan papaz büyüsü gibi büyülerde kişilere ait eşyalar, saç, tırnak, deri parçası gibi şeylerde gerekli olabilmektedir.

İşlem süresi için 7 gün sürer demiştiniz şuan 11. gündeyiz herhangi bir sonuç alamadım ?? Sizce bunun sebebi nedir ??

İşlemler yapılırken size büyük ihtimalle bilgi verilmiştir fakat siz anlamamış olabilirsiniz. Bayanların regl (adet) dönemlerinde ruhaniler sizlere yaklaşamadığı için işlemin etki süresi uzamaktadır.

İşlem yüzdesi düşük kaldı ne demektir ? Açıklar mısınız ?

İşlemler yapıldıktan sonra karşı taraf bu süreç içerisinde herhangi bir koruma yaptırır ya da bu süreçte başka biri tarafından bu kişiye tekrar büyü yapılırsa yaptırdığınız işlemin yüzdesi düşük kalabilir.

İşlem yüzdesi düşük işlem baştan mı başlar? Yoksa işlem aynı şekilde kaldığı yerden devam ettirilebilir mi?

Yüzdesi düşük kalan işlemler kapatılmadığı sürece kaldıkları yerden devam ederler. Fakat işlemi tamamlamak adına ekstra bir işlem yapmak gerekebilir.

Evimde büyü yapmak istiyorum. Mümkün mü?

Bu sormuş olduğunuz sorunun cevabı kesinlikle hayır. Büyü yapmak sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir. Doğuştan gelen bir duru görü ve ruhaniler ile sıkı bir bağ gerektirir. Büyülerin yapılışında uygulanan ritüelleri ve kullanılan malzemeleri ezbere bilmek ve neyin nerede söyleneceğini ve hangi maddenin ne kadar kullanılacağını bilmek gereklidir. Ufak bir yanlışta hayatınız boyunca musallata maruz kalacağınızı bilerek bu sorunuzu tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Türkiye’de medyumların ve büyücülerin geneli parayı alırken hep farklı hesap numaraları kullanmaktadır. Bu durum neden kaynaklanıyor? Her farklı hesap kullanan medyum dolandırıcı mıdır?

Arkadaşlar 1925 yılından beri Türkiye’de tekke ve zaviyelerin kapatılması ile büyücülük, falcılık vb şeyler yasaklanmıştır ve tespit edilen kişiler hem yapan hem yaptıran yasalar önünde cezalandırılmaktadır. Bu yüzden işlemler yapılırken sizin ve medyum olan kişinin güvenliği ve gizlilik prensibi açısından işlem yaptığınız medyumun isminden farklı bir banka hesabına para yatırıyor olabilirsiniz. Bu demek değildir ki her medyum dolandırıcıdır. Size de bu konuda hak veriyorum bunun sebebi Türkiye’de insanların medyumluğu kolay yoldan para kazanma yolu olarak görüp, insanların manevi duygularından faydalanıp onları dolandırmasıdır. Sizden ricam bütün medyumlara aynı ön yargı ile yaklaşmayın..