Home / Blog / Ücretsiz Bakım Yapan Medyumlar

Ücretsiz Bakım Yapan Medyumlar

Ücretsiz bakım yapan medyumlar için medyum saulden yardım alabilirsiniz. Öncelikle sizlere bakım nedir onu açıklayayım ; bakım büyü yaptırmak isteyen y a da üzerinde büyü var mı yok mu merak eden kişiler için, kişini adı, anne adı, doğum tarihi ve fotoğrafı üzerinden cinni varlıklar aracılığı ile yapılan işleme verilen isimdir. Bakım ikiye ayrılmaktadır ve bu bakımlar ön bakım – detaylı bakım olarak ayrılmaktadır.

Ön Bakım : kişiden alınan bilgiler doğrultusunda kişini üzerinde büyü olup olmadığına ve işlem yapılıp yapılamayacağı durumunu gösteren bakım çeşididir. Bu bakım ücretsizdir. Kimi medyumlar ön bakımdan bile para alırlar ve ben bunu sizlere kesinlikle tavsiye etmem. Ön bakım maksimum 10-15 dk süren bir işlemdir ve bunun için sizden para talep eden medyumla çalışmanızı tavsiye etmem.

Detaylı Bakım : Yine kişiden alınan bilgiler doğrultusunda yapılır. Bu bakımın ön bakımdan farkı bunda kişiye daha fazla bilgi verilmesi ve gayb konusunda kişiye tahminlerde bulunulması söz konusudur. Yaklaşık 1 saat süren bir bakımdır ve kahve ya da tarot falı gibi sizlere durumla alakalı bilgilerin verildiği ve önerilerde bulunulduğu bir bakım şeklidir. Detaylı bakım zaman aldığı için ücrete tabi bir bakımdır. Medyumdan medyuma değişen fiyatları vardır bu benım tarafımdan 400 liraya yapılmaktadır. Detaylı bakım için bu ücretin üstünde bir ücret vermenizi de tavsiye etmem.

Ücretsiz bakım yapan medyum arıyorsanız bu dediğiniz olayı ön bakımlar için bana yaptırabilirsiniz. 25 senesini bu ilime adamış biri olarak sizlere bu konuda yardımcı olabilir ve bakımınızı yapabilirim. Bakım doğrultusunda sizlere gerekli konularda bilgi verir işlem yaptırmak isterseniz işlemlerinizi de yapabilirim.

About medyumsaul

Check Also

Medyum Fiyatları

Medyumlar işlem yaptıkları zaman bu işlemlerde kullanılan malzemeler için sizlerden ücret talep etmektedir. Hem malzeme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir